2019 m. birželio 20 d., ketvirtadienis

Tobula demokratija


Tobula demokratija pagal Lietuvos valdžią ir jai pa-valdžią "žinia"sklaidą: net jei valdžia nustekena šalį ekonomiškai taip, kad dauguma sunkiai įstengia čia išgyventi, lieka tobula išeitis - laisvė emigruoti. Tobula demokratija. Laisvių laisvė. Tiesiog rojus.

Tad nenorėkite, kad grįžtų tie siaubingieji LTSR laikai, kai masė žmonių (3,5 mln. tautiečių) mirė iš bado ir negana to, likusiems, gyvaliojantiems patvoriais it šmėklos,neleista buvo išvažiuot į užsienį ir taip išsigelbėt nuo minėto totalinio bado. 
 
O čia gerbiamo Antano Sutkaus, mūsų pasaulio lygio sovietinių laikų fotografo, nuotrauka, iliustruojanti kokie baisūs laikai tai buvo. Matote, kokios sovietinio teroro nukankintos merginos. Perkarusios, dreba it pušės lapai, baugščiai žvalgydamosi ar KGB kadrai kur iš krūmo neišlįs. Taip taip. Mano močiutė paliudys. Ji šėrė kiaules tarybiniam ūky, merdėjo iš bado, o tie baisūs sovietai, kad ji galutinai nusigaluotų, nemokamai vežiojo vargšę, vos pastovinčią ant kojų, po visą sovietų sąjungą. Po visokius Ermitažus. Vertė šviestis. Ot brudai. Taip žmogų kankinti.
 
P.S. Provokarietiška, militaristiniu pagrindu formuojama, diegiama ir palaikoma rusofobija ir sovietmečio demonizavimas mūsų šalyje pasiekė tokią ribą, kad nebeįmanoma jokia sveika diskusija nei apie tuos laikus, nei apie dabartinę Rusiją.Tad belieka tik sarkazmas.

Liūdna, kad mes tokia kvaila tauta. Labai liūdna.