2019 m. kovo 30 d., šeštadienis

Visoms spalvotoms "revoliucijoms" reikia kraujo


Europos Taryba vienijanti 47 valstybes niekada nepripažino Sovietų įvykdytos Baltijos valstybių okupacijos ir aneksijos,nes jos ir nebuvo.Šiuo metu aš esu vienintelis galintis apie tai diskutuoti,nes už tą patį neigimą negali būti teisiama antrą kartą.

Bet mane nuteisė už 1999 metų Sausio 13 įvykių neigimą,tai prokuratūra gali ir vėl iš lempos pradėti nagrinėti.

Sausio 13 įvykių kaltininkai ir yra Sąjūdžio perversmininkai,už tai dar pasiskyrę sau rentas iki gyvos galvos.Paradoksali situacija yra tame,kad dalis signatarų yra paversti valstybės priešais neva dirbančiais Rusijai.

O kas nors pagalvojote,kiek dešimčių milijonų vagnorkių,vėliau tapusių litais,o tiems vėliau patapusiais eurais buvo išleista.Galybė teisėjų,prokurorų,ikiteisminio tyrimo tyrėjų praleisto laiko veltui.Bylą tiria jau 28 metus.Bylą pabaigs kokiais 2050 metais.Vėliau bus naujas tyrimas surasti Žalgirio mūšio kaltininkus ir už akių nuteisti a.a Vytautą.

Liūdnai čia viskas atrodo.Beveik 30 metų praėjo krūva teisėjų rašė bylas dešimtis tomų,valstybė jiems sumokėjo šimtus tūkstančių biudžeto jūsų visų pinigų,dar priskyrė virš 100 advokatų(valstybės sąskaita) ir viso to pasekmė ta,kad praktiškai niekas nenuteistas .Gaunasi kažkoks sadomazochistinis pasitenkinimas nuveiktu ( ir svarbiausia gerai apmokėtu ) darbu.

Kur buvo mūsų raudonoji valdovė Dalia ? Juk ji nebuvo nei viename Sajūdžio mitinge, nei vienoj Dainų šventėje nei prie Seimo nei prie spaudos rūmų, kur ji tau bus ? (jei tai būtų melas,foto tikrai būtų) juk ji buvo tada viena pagrindinių komunistu ideologijos skleidejų Burokevičiaus dešinioji ranka kur nors viena jos foto to laikotarpio,vaizdo medžiaga, nėra jokios praeities.Ar labai labai užmaskuota. 

Ir ką slepia raudonos valdovės archyvai ? Kažkas laiko kompromatą ant jos.Kas? Atsakysiu.amerikiečių spec tarnybos.

Del Gorbačiovo,tai žymiai viskas paprasčiau ir jį apklausti nebūtų jokių problemų,nes jis daug laiko praleidžia Vokietijoje ir JAV.Tai pirma.O antra ;kodėl Lietuva,turėdama duomenų (nors tie duomenys susigalvoti ) apie Gorbačiovo nusikaltimus nesikreipia į Nobelio premijos komisiją ir nereikalauja atimti jam Nobelio premijos.Taikos laureato vardo.Kodėl tyli ir nieko nedaro tame kryptimi,o tik pliurpia,kad Rusija neleidžia jo apklausti.

Tyli ,nes žino,kad išvarys kaip zuikius iš troleibuso ir dar patiems baudelę įkals.O kas organizavo tilto per Bražuolės upelį susprogdinimą? Kodėl pagrindinis užsakovas TATA liko nenubaustas ? Šiandien buvo politinis cirkas ir tiek.

Tokios bylos kuri būtų nagrinėta beveik 30 metu.reiketu šitiems veikėjams kurie tiek metu vilkino šią bylą patiems stoti pries teisma,o šiaip čia viskas beprasmiska.Rusai nei žalos padarytos per 50 metu atlygins, nei sulauks realiu bausmiu.

Visada jie tures argumenta, kad Stalino saulę parvežti is Maskvos atvyko patys lietuviai (kuriu pavardės puikiai žinomos).O kad taip nutiko tada, manau kaltas buvo ir autoritarinis Smetonos rezimas, prie kurio gerai gyveno tik valdininkai,karininkai ir žydai, o visi kiti skurdo.

Rusai yra visiškai teisūs.Dar prisiteis kompensaciją iš Lietuvos.Pamatysite.O kompensaciją Rusijai mokėsite jūs visi iš ir taip vargano Lietuvos biudžeto.

Žavi mane mūsų teisėtvarkos ir teisėsaugos greitis, operatyvumas.Dabar jau tikiu, kad nepraeis nei 50 metų, ir,net Masiuliui paskelbs nuosprendį.Konservatoriai tikrai pagerinta nacija.Vaidina patriotus, o garbina komunistę ir Burokevičiaus bendražygę.

Šiaip jau Burokevičius yra liuks. Atsilaikė žmogus kalėjime. Gorbačiovas apdovanotas Nobelio taikos premija.Gyvena vakaruose, o Mėlis tankistas diabetikas sėdės ilgus metus.

Teismas ir teisingumas tai ne tas pats.Pats įdomumas bus, kai byla persikels į tarptautines instancijas.Va, tada mes suprasime, kodėl Landsbergio draugai per Grybauskaitę perkrikštijo tą bylą į karo nusikaltimą ar genocidą.

Tada ir Makroną, ir May ir daugybę kitų reikės teisti, nes tie nužudė dar daugiau žmonių per įvairias riaušes.Jau nekalbu apie Kijevo režimą.

Kareiviai lieka kareiviais, jie tik vykdo isakymus.Pirma nereikia gultis po tanku nes tankistas net ir norėdamas nepamatytų žmogaus lendancio po tanku.Jei butu buvęs įsakymas pirmyn tai tankai visą tą aikštę žmones sulygintų su asfaltu. 

Galejo buti žymiai blogiau.

Kauno banditai su pasimėgavimu stumdė žmones po tankais,kad tik aukų daugiau būtų.Mainais jiems buvo atiduota šešėlinė privatizacijos monolopija Kaune.Retas žino,kad kai Remigijų Daškevičių nuteisė 1991 metais prieš pat sausio įvykius sausio 7 dieną ir buvo pažadėta trumpai jį paleisti,kad jis su keliais šimtais vyrų keltų paniką,ir šaudytų minios viduje.

Daškė ant šito kabliuko neužkibo.Nors jam tik 22 metai buvo,bet jau gebėdavo surinkti kelis šimtus armijoje tarnavusių vyrų,sportininkų.

Dalis daškinių,daktarų gaujos narių dalyvavo Sausio 13 įvykiuose,ir daktarų Siauras,Bilinskas su kitais torpedomis saugojo parlamentą,o kai po daugelio metų sužinojo,kad jais buvo paprasčiausia pasinaudota jie pradėjo keršyti.Tada įsikišo VSD ir visus po vieną sušaudė,viską nurašydami tarpusavio pjautynių motyvams.

Šiandien buvo atvykę Rusijos NTV ir Rossija televizijos kanalų žurnalistai iš Maskvos,bet jų teisman neįleido.Maža to, kad neįleido Rusijos diplomatų, teisiant Rusijos piliečius, žurnalistus iš Rusijos, dar atjungė komentarus facebooke ! “Demokratija” lietuviskai ! Režimas nesilaiko jokių civilizuotu taisyklių! Byla sufabrikuota !

Vėl Strasbūras priteis išmokas.Paseno ir teisėjai ir advokatai per tą laiką teisėjai iš viso nusenę visi.

Vargas su tokia teisėsauga mūsų valstybei - vieni teisėjai ir prokurorai kyšininkai kiti jau pakankamai prisipinigavę - visai nukvakę.Visi teisėjai parinkti prieš kadencijos pareigą,viena teisėja vėžiu serga gyvens maksimum du metus,niekas nenorėjo teisėjaut.Kai bylą bus Strasbūre,šitie teisėjai jau bus mirę.O tada standartiškai.Niekas nieko nežinojo,niekas nekaltas.

Šitas teismas yra skirtas ne tikrųjų Sausio 13-osios organizatorių nuteisimui, bet tik tam, kad sukelti baimę Lietuvos piliečiams ,kad žmonės būtų labiau paklusnūs (imlūs) skleidžiamai antirusiškai propagandai.

Lietuvai tas propagandinis sprendimas duos tik žalą - Rusija tuo labai gerai pasinaudos ir ieškos būdų savaip atsilyginti.

Sulauksime analogiškų jos teismų sprendimų Lietuvos piliečių atžvilgiu.Mums nereikia dėl to džiūgauti.Lietuva jau gali ruoštis mokėti kompensacijas,nes Strasbūro teismas išteisins visus.

Jei jau tankistą nuteisėme tai teiskime visus lietuvius pašauktus į kariuomenę kurie tarybinės armijos sudėtyje dalyvavo 1968 metu Čekoslovakijos įvykiuose.Lietuvių ten buvo keli tūkstančiai Skirtumo nėra.Manau čekai tą ir padarys.

Visoms spalvotoms "revoliucijoms" reikia kraujo.Pažiūrėkit į Ukrainą. 2004 metais nepavyko, nes nebuvo kraujo. Bet už tai puikiai pavyko 2014 metais. Nuo to laiko Ukraina klesti ir žydi.

Teisiami tie, kurie tik vykdė nurodymus.Tas pats butu bet kurioje valstybeje,Esi karininkas turi vykdyt vyresniojo nurodymus, kitaip dezertyras.Abiem atvejais papuoli i kalejimą.

Tos pačios Kovo 11 partinės mokyklos pažibos su skirtingais likimais.Kalėti buvo nuteisti Mykolas Burokevičius, Juozas Jarmalavičius, Juozas Kuolelis, Leonas Bartaševičius, Stanislavas Mickevičius ir Jaroslavas Prokopovičius.S. Mickevičius pabėgo iš Lietuvos. D.Grybauskaitė tapo Lietuvos Respublikos prezidente.Palaukit kai aš ateisiu į politiką.Tada bus teisiami partizanai kurie atiminejo maistą.

Tokios pakazuchos,net prie Brežnevo nebuvo.Cirkas totalus.

Visi žino,kad tame reikale nusikaltėlis vienas- generalinis.Kas tuo metu buvo ? Gorbačiovas, tai ir teiskit jį už akių, prieš akis, skersai, išilgai.Niekaip jūs jo nenuteisit, nes dėdė iš už Atlanto neleis teist savo agento Nobelio premijos laureato.Tai ir sėdėkit ir gėdos prieš pasaulį nedarykit.

1. Lietuva (patinka kam ar ne) tuomet nebuvo DE JURE ir DE FACTO pripazinta kaip suvereni valstybė, todel buvo laikoma Sovietų Sąjungos dalimi. 

2. Istatymai pagal kuriuos teisiami priimti po 1991 m. sausio, o pagal teisine praktika JOKIE ISTATYMAI NEGALIOJA ATGALINE tvarka

3. Teisiami ir eiliniai Sovietų Sąjungos armijos kareiviai ir karininkai, kurie negali buti atsakingi,nes vykdė savo vadų isakymus buvo davę priesaiką ir jos nevykdymas yra baudžiamas karinio tribūnolo. 

Išvada:

Visi šiandienos nuosprendžiai yra niekiniai,neturi jokių teisinių pasekmių. Jie laisvai gali būti ir bus skundžiami Europos Žmogaus Teisių Teismui ir Lietuva turės išmokėti milijonines kompensacijas.

Simonas Zagurskas (Kroydonas)